Žymos: 10g sfp, Pluošto, Garso Signalas, ląstelienos sdi, garso pluošto, optinio pluošto siųstuvas 24, pluošto ethernet, gprs rs485, rs485 optinis zondas, optinio pluošto rs485.

€151.50 €178.24
  • Yra sandėlyje
  • w1103


  • duomenys: RS-485 (priešinga kryptimi)
  • Prekės Pavadinimas: GuantaiTelcom
  • Darbinė Įtampa: AC100~240V, DC5V2A (Maitinimo adapteris MUMS/ES/JK/AS yra)
  • Modelio Numeris: HXT-SDI-SFP-D
  • Jungties Tipas: LC/UPC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Optinio pluošto sąsaja : SFP modulis, simplex, LC
  • SDI: HD-SDI ir 3G-SDI neprivaloma
  • Darbo pluošto bangos ilgio : 1310/1550nm
  • Perdavimo atstumas: Singlemode pluošto 0~10Km (20/40/60/80Km pasirinktinai), Multimode 0~300m
  • Dydis: 117x82x27(LxWxH mm)

Naujas Atvykimo, Aukštos Kokybės,Didelio Našumo

3G/HD-SDI Vaizdo/Garso/RS485 duomenų per optinio pluošto media konverteriai ,Darbinis atstumas iki 10Km vienu singlemode pluošto.

Greitas Pristatymas ir Greitas Pristatymas

Apžvalga:

Prekė yra vienas 3G/HD-SDI per single-mode arba multimode pluošto siųstuvas ir imtuvas extender komplektas.Šis įrenginys suteikia optinio perdavimo vieną 3G/HD-SDI signalą su įdėtuosius garso signalas ir turi atvirkštinį RS-485 duomenų kanalą kamera kontrolės, taip pat kilpa-out jungtys siųstuvas & imtuvas stebėti.Sistemos palaikymo signalai atitinka standartus SMPTE292M,SMPTE259M,SMPTE297M,SMPTE310, SMPTE305 ir paramos skaitmeninės TV signalus, tokius kaip DVB-ASI susitikimas pramonės reikalavimus garso ir vaizdo įranga, su aukštos kokybės ir patikimumo.Be to, mūsų novatorišką vaizdo, garso ir duomenų žiniasklaidos transporto sistema buvo sukurta, siekiant išlaikyti lossless pluošto pratęsimo, tarp įėjimo ir išėjimo signalus.Plug-and-play konstrukcija leidžia montavimas patogus ir lengvas, LED indikatorius dizainas padeda vartotojui žinoti darbo statusas lengvai, ir nėra reikalo vietoje padarinių.Signalo Bitų Sparta nuo 270 Mb / s iki 1,5 Gb / s ir 2.97 Gbps.Skaidulų optinio perdavimo neapima elektromagnetinio triukšmo veiksnys, tai daro šį produktą puikus sprendimas efektyvus, patikimas ir garantuotas 3G/HD-SDI signalo transporto.

Savybės: 100% Brand New Paramos aukštos raiškos HD-SDI ir SD-SDI.(3G-SDI yra pasirinktinai) transliacijos signalo kokybės, visiškai atitinka SMPT standartas; RS-485 duomenų atbuline kryptimi, avaialbe su nuotolinio valdymo kameras.Maksimalus kabelio ilgis: SD 400m; HD 200M; 3G 140M (pasirinktinai); Single-mode vieno pluošto, perdavimo atstumas iki 10Km .(S/M: 20km/40km/60km/80km neprivaloma.M/M multimode 0~2Km neprivaloma ) Singlemode 1310nm/1550nm Paramos HDMI išvesties sąsaja vartotojui išsaugoti kaina keitiklis .Darbinė Įtampa:AC100V~240V,DC5V/2A Pakuotė:kartoninė dėžutė

Paketą Sudaro: 1 x 3G/HD-SDI Siųstuvas 1 x 3G/HD-SDI Imtuvas 1 x 3m LC/LC singlemode pluošto pleistras laidas 2 x Maitinimo adapteris (pagal nutylėjimą JAV, ES/JK/AS galima 1x Instrukcija

Pristatymas : Mes Laivas visame Pasaulyje, prekės bus išsiųstos per 1~3 darbo dienos po visą jūsų mokėjimo !

Apmokėjimas : Alipay,Paypal

Grąžinimo Politika:

1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 14 dienų.

4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis.Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

5. Prašome susisiekti su mumis pirmą elektroniniu paštu, prieš grįžtant savo daiktą, nes kai kurie sprendimai negali reikalauti, kad grįžta savo elementą.Grąžinama prekė turi būti nauja būklės, su visais priedais.

6. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

8. Mes darome viską, kad tarnauti kiekvienam klientui geriausia, ką galime.

Garantija ir Garantijos:

1.Dviejų metų Garantija, Pirkti su pasitikėjimu!

2.Jei pastebėsite kokių nors gedimų, dėl prekės per 3 mėnesius, mes atsiųsime jums pakeitimo be papildomų išlaidų, arba padaryti grąžinti po to, kai mes gauti brokuotą prekę.

4. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, mes dar galime sutikti, kad jums siųsti jį atgal į mus.Naują, jums bus išsiųstas po to, kai mes gavo brokuotas daiktas, bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

Kitas Politikos Kryptis:

1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

2. Po to, kai gavo mokėjimo už prekę, mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ.Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną.Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, mes pasistengsime atsakyti jums gavus jūsų pakartotinai išsiųsti elektroniniu paštu kaip galima greičiau.

4. Rimtas Pirkėjas Tik!Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.



Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai